Ustalenie dni płodnych i bezpłodnych przy nieregularnych miesiączkach

mam nieregularne miesiaczki i chcialam zapytac czy pomimo tego moge ustalic moje dni nieplodne? kiedy nie mam ochoty na seks oraz mala ilosc sluzu to czy sa to wlasnie one?

Przy nieregularnych cyklach określenie terminu jajeczkowania jest bardzo trudne proponowałbym zastosowanie antykoncepcji hormonalnej w celu uniknięcia niespodzianki