Ustalenie dnia zapłodnienia i wieku ciąży

Witam, Chciałabym ustalic dzień zapołdnienia. wg badani usg: na dzień dzisiejszy (23.12.2014 )na zdjeciu jest napisane ze jestem w 6d1-2d . Lekarz napisał ze to 7 tydzień. Miesiączkę miałam 6 października i kolejną 9 listopada. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu dnia zapłodnienia.

Aleksander Ropielewski

Nie ma lepszego i dokładinejszego sposobu niż USG, które i tak nie jest idealnie dokładne, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej niż lekarz wykonujący badanie USG.