Ustalenie terminu poczęcia

Witam, proszę o pomoc w ustaleniu terminu poczęcia, ponieważ do końca nie jestem pewny czy to na pewno moje dziecko. Pierwsze USG pokazało datę porodu na 13.03.14 w 6 tygodniu. Drugie USG data porodu na 11.03.14 w 12 tygodniu. Trzecie USG data porodu na 13.03.14 w 20 tygodniu. Czwarte USG data porodu na 06.03.14 w 30 tygodniu. Partnerka ostatnią miesiączke miała 5 albo 6 czerwca. Czy w takiej sytuacji możliwe jest zapłodnienie 13 czerwca? Dlaczego te daty porodu są takie różne?

brak informacji co ile były miesiączki?
Jeśli miesiączki były co 28 dni to zapłodnienie powinno wystąpić około 14 dnia cyklu czyli 5 + 14 = ok 19 czerwca. czyli 13 czerwca stosunek mógł doprowadzić do zapłodnienia..

daty porodu nie ustala się z USG ( W tym przypadku ważne są tylko 2 pierwsze usg ) im większa ciąza tym większy margines błędu