Ustalenie tygodnia ciąży na podstawie wyniku USG

Dzień dobry. Proszę o ustalenie tygodnia ciąży po wyniku badania usg. CRL=0.26cm YS=0.35cm GS=1.82cm . Z badań może wynikać, że jest to sam początek 6 tygodnia ciąży czy raczej 7 ??? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie. Można przypuszczać iż jest to ok, 6 tydz 3-4 dzień. Wymiary płodu zmieniają się tak szybko, w ciągu nawet jednego tygodnia iż analizowanie pojedynczych wymiarów mija się z celem.