Ustalenie wieku ciąży i terminy stosunków

Witam. Pisze jeszcze raz ponieważ nie dostałam odpowiedniej odp. Miesiączkę miałam 17.09. Cykle są regularne co 29-30 dni. Z plamieniem trwają one do 7 dni. 7.11 byłam u ginekologa i wiek ciąży to 7w1d. Poziom b-hcg z 4.11 to 56 060. Współżylam 15 i 23 września w zabezpieczeniu i do wytrysku doszło poza mną. A 23,24,27,28,29 itd września odbyłam stosunek bez zabezpieczenia i do wytrysku doszło we mnie. W takim razie jak mogę interpretować ten wynik ? Czy to liczy się od daty zapłodnienia?

Witam,
według wieku ciążowego określonego na podstawie USG do zapłodnienia doszło 18.09
Są to jednak dane szacunkowe - płód może być większy niż normy ściśle określone i stąd rozbieżności.
Najpewniej do zapłodnienia doszło po jednym ze stosunków 23-29.09

pozdrawiam