Usunięcie blizn po zabiegu laserowym usunięcia brodawek na piersi

Witam......miałam zabieg w Klinice usunięcia brodawki na piersi laserem i zostały blizny,ktore Mam smarować kremem na blizny No-Scar.........Mam pytanko,po jakim czasie blizny zrobią się w takim kolorze jak skóra,żeby nie były takie czerwone,tylko w normalnym kolorze skory i czy jest możliwość,żeby zniknęły blizny całkowicie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By blizny zbladły oraz zmniejszyły się konieczne jest wielomiesięczne leczenie. Koniecznie proszę zatem systematycznie stosować zaleconą maść. Jak najbardziej istnieje taka szansa, że blizny zmniejszą się na tyle, że staną się niezauważalne.