Jak radzić sobie z bliznami po Izoteku?

Witam przez pół roku brałam izotek który skończyłam brać w maju. Trądzik zniknął jednak zostały przykre blizny i przebarwienia, czy przez okres jesienno zimowy mogłabym smarować twarz kremem Glyco A czy nie jest za wcześnie ?

Dzień dobry, jeśli zdecyduje się pani na stosowanie kremu to nie spowoduje on, że blizny i przebarwienia znikną. W przypadku blizn może troszkę się rozjaśnią. Aby zlikwidować problem trzeba będzie wykonać zabiegi estetyczne. W tym celu powinna udać się Pani na wizytę kosmetologiczną do dobrego gabinetu który będzie mógł zaproponować zabiegi usuwające blizny i przebarwienia.

Pozdrawiam