Usunięcie dwóch ósemek a żywienie

Witam 3 dni temu miałem usuniętą ósemkę dolną prawą, a w piątek mam mieć ściągane szwy z tej prawej i usuwaną ósemkę dolną lewą.Chciałbym zapytać jak będzie wyglądać sprawa z jedzeniem ? Wkońcu będę musiał jeść po drugiej stronie, ale w tym wypadku po ściągnieciu szwów, nie będzie jakiś problemów?

Witam!

Po usunięciu lewej ósemki, zalecam stosować ostrożność jak w wypadku pierwszej ekstrakcji aby nie powstał tzw suchy zębodół. Przez godzinę nic nie jeść i pić, w tym dniu także nie pić i nie jeść gorących dań.