Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Usunięcie dysku a pierwotne odbarczenie rdzenia w odcinku szyjnym

Witam. Proszę w interpretacji wypisu ze szpitala po przebytej operacji. Leczenie:dostęp przedni po stronie prawej,usunięcie dysku C5-C6, odbarczenie worka oponowego i korzeni,usztywnienie przednie m.Solis + substytut kości Tribone. Czy to jest to samo co:Pierwotne odbarczenie rdzenia w odcinku szyjnym?. Bardzo proszę o odpowiedz i pomoc bo lekarz nic mi nie wytłumaczył i nie wiem, czy powinnam się jakos oszczedzac.Jestem dopiero kilka dni po operacji.Z góry dziękuje.
ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Rozumiem, że zadane przez Panią pytanie dotyczy informacji ubezpieczeniowych. Jeśli tak, podana przez Panią nazwa zabiegu zostanie uznana za pierwotne odbarczenie rdzenia w odcinku szyjnym. A propos szczegółowych wytycznych to proszę zerknąć do karty informacyjnej - bez wątpienia jest tam napisane jaki tryb życia powinna Pani prowadzić po zabiegu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy