Czy można obejść się bez pomocy lekarskiej przy wypadnięciu dysku w odcinku szyjnym?

Czy można obejść się bez pomocy lekarskiej przy wypadnięciu dysku w odcinku szyjnym ? Jakie mogą być powikłania nieleczenia wypadnięcia dysku w szyi ?

Witam serdecznie,

KONIECZNA jest wizyta u lekarza w celu konsultacji oraz ewentualnego ustalenia dalszego leczenia.

Pozdrawiam.