Bóle w klatce piersiowej przy zniesionej lordozie szyjnej

Witam mam zniesiona lordoze szyjna i jak do tej pory mialam tylko bole w klatce piersiowej i szyi tak teraz boli mnie kark i glowa z tylu bol niedowytrzymania ketonal fottr rady nie daje o ile jestem w dmu i siedze jest wporzadku ale jak tylko ide do pracy .a 12 godzin po peacy nie mige chodzic spac mowic tak i czuje ucisk. Na gloqe i kark do tego dochodza nerwy boje sie co mi jest czy nie mam jakiegos krwiaka albo guza mam dretwienie rak z prawej mi wylatuja rzeczy pracuje fizycznie w pizzeri

Witam serdecznie,

Wskazana jest pilna wizyta u neurologa w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.