Bóle brzucha a bakterie w moczu

Witam, od dwóch tygodni odczuwam silne bóle brzucha. w badaniu ogólnym moczu wyszło że mam jakieś bakterie, lekarze badali to dokładniej ale przy wypisie ze szpitala nie dostałam tych wyników badań. Ponadto ciągle swędzi mnie pochwa i wydobywa się z niej śmierdzący śluz. co to może być za bakteria? proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej zgadnąć jaka to bakteria. Skoro jednak była Pani w szpitalu to bez wątpienia dostała Pani kartę informacyjną, gdzie wszystko powinno być dokładnie opisane. A propos opisanego świądu i śluzu o nieprzyjemnym zapachu to najpewniej jest to objaw infekcji dróg rodnych. Sugeruję zatem konsultację ginekologiczną.