Usunięcie fałdu przyśrodkowego w artroskopii

Dobry wieczór, tydzień temu miałem wykonaną artroskopię kolana (usunięcie fałdu przyśrodkowego). Mam zestaw ćwiczeń, które wykonuję według wskazań rehabilitanta. Obecnie kolano wciąż dość mocno boli (nie cały czas) i jest duża opuchlizna. Czy mam powód do niepokoju, jeśli ta opuchlizna nie zmniejszyła sie ani trochę mimo upływu tygodnia od zabiegu? Zdjęcie szwów jest za tydzień, ale nie wiem czy powinienem zgłosić się wcześniej ze względu na tą niezmniejszającą się opuchliznę czy czekać?

Piotr Pilarski

Nie ma powodu do niepokoju. Opuchlizna może utrzymywać się nawet kilka tygodni.

Pozdrawiam.