Usunięcie gradówki a opuchlizna

Mam problem dotyczący usuniętej gradówki. Powieka po zabiegu jest opuchnięta (od zabiegu mijają 2 tyg) a teraz co najgorsze pod operowaną powieką daje się wyczuć 2 małe guzki, które są twarde a gdy się je dotyka "uciekają"pod palcami. Guzki te widać też na zewnętrznej stronie oka.. Lekarz wykonujący zabieg twierdzi,że mogą to być zrosty lub blizny po zabiegu i że mogą nie zniknąć tym samym szpecąc oko na stałe. Da się tego pozbyć za pomocą stosowania leków min.Dexamytrexu? Jak z tym walczyć?

Witam.
Proponuję nadal stosować leki przepisane przez okulistę i jeżeli przez następne 7-10 dni nie będzie poprawy proponuję udać się z powrotem do lekarza okulisty.
Pozdrawiam