Usunięcie jajowodu ze względu na ciążę pozamaciczną

Witam Mam 38 lat. Cykle ok 28 dniowe. W 10 dniu cyklu współżyłam bez zabezpieczenia. Dziś, w 15 dniu po tej ryzykownej sytuacji zrobiłam test ciążowy - wynik negatywny. Czy jest on już wiarygodny? Pytam ponieważ od 3 dni strasznie pieką mnie sutki, a wcześniej przed miesiączka bolały jedynie całe piersi. Dodam, że ze względu na ciąże pozamaciczną usunięto mnie lewy jajowód. pozdrawiam proszę o odpowiedź

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

tak, jest on wiarygodny. Objawy mogą świadczyć o zbliżającym się okresie.

Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Test może być jeszcze niewiarygodny. Proponuję wykonać go jeśli spodziewana miesiączka nie nadejdzie. �