Usunięcie nadżerki - jak długo zachować wstrzemięźliwość?

Wiem, że taką decyzję podejmuje lekarz prowadzący, ale państwo też powinni udzielać informacji na taki temat. Kiedy po usunięciu nadżerki laserem można współżyć?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Po laserowym zabiegu usunięcia nadżerki zaleca się kilkutygodniową wstrzemięźliwość seksualną. Tak jak Pani jednak napisała, decyzję o tym powinien podjąć lekarz prowadzący leczenie. Każdy kobiecy organizm jest bowiem inny i ma różne możliwości regeneracyjne. Proszę zatem zaufać swojemu lekarzowi i postępować zgodnie z jego zaleceniami.