Usunięcie promieniami gamma torbieli pajęczynówki

Cży torbiele pajęczynówki 16x32x25 po stronie prawej -plat skroniowy i 36x15x24 w tylnym dole czaski można usunąć promieniami gamma ( nóz gamma knife)? Odczuwam bóle głowy i właściwie cały czas ucisk na skroń. Czasem inne objawy np. uciski na naczynia żylne w twarzy czy szyi. (

Magdalena StusiĹska

Czy neurolog stwierdził że to torbiele są przyczyną bólu głowy? Pytanie o zasadność i technikę operacji należy zadać lekarzowi prowadzącemu który zna Pani historię choroby.