Usunięcie przerostu fałdu maziowego i uczucie chrupania w kolanie

Witam mam problem z moim kolanem,kilka miesięcy temu usunięto mi przerost fałdu maziowego.po zabiegu jest lepiej,mialam juz dwie rehabilitacje i brałam lek structum 500.jako tako na kolano lepiej po ćwiczeniach ale lek wogóle nie pomógł.niestety i tak przy prostowaniu kolana czuć chrupanie trzeszczenie a nawet strzelanie i czasem to słychać.jeśli za dużo sie pochodzi to nawet i czasem boli i wydaje sie takie ciężkie.pare razy "uciekło" mi to kolano.co to może być co sie dzieje i co mozna zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy.