Usunięcie raka piersi a wynik RTG płuc

Witam serdecznie.Moja mama w 2005r była poddana wycięcia raka i piersi.Systematycznie poddawała się kontroli i niepokoi mnie wynik badania RTG płuc.Zgrubienie szczeliny prostej w polu głównym, przykręgosłupowo owalne zacienienie o wym. LD 34mm-do dalszej diagnostyki, poza tym miąż płucny powietrzny bez innych zmian ogniskowych. serce rtg w normie. Blaszka miażdzycowa łuku aorty.Przepona wolna.Stan po lewej mastectomii.Mama ma 74l.Czy PRG świadczy o przerzutach? Markory wyszły dobrze.

Obraz jest wskazaniem do dalszej diagnostyki, po pierwsze porównania obecnego obrazu z wynikami wcześniejszych badań radiologicznych. Do rozważenia ewentualne badanie tomograficzne