Usunięcie torbieli włosowej odbytu a bolesność

Witam mam 24lata w lutym albo marcu mialem usuwana torbiel wlosowa odbytu i moje pytanie jest nastepujace czy kiedyś przestanie boleć? Po dłuższym siedzeniu uwiera mnie tam i boli zależnie od pozycji siedzenia. Czy to normalne że jak wezmę dotknę palcem nad rana to czuć taką "jakby kulke" która po troche mocniejszym dotknieciu przeskakuje proszę o odpowiedź pozdrawiam

Trudno mi określić jaki jest stan miejscowy i co konkretnie obecnie się dzieje bez bezpośredniego badania, być może jeszcze dodatkowego badania USG. Po tak długim okresie od zabiegu dolegliwości powinny się wycofać, zmian guzowatych raczej też nie powinno być w miejscu po operacji. Radziłbym z tym problemem udać się na kontrolę najlepiej do chirurga, który Pana poprzednio operował.