Usunięcie włókniaków z pachwin

Witam. 2 tygodnie temu został usunięty z mojej pachwiny wlokniakow miękki. Pani Doktor usunęła go laserowo. Dzisiaj zauważyłam, że strupek odpadł. Jednak niepokoi mnie skóra w obrębie w którym występował wlokniak. Jest twarda, delikatnie przyczerwieniona, strasznie swędzi. Wcześniej miałam taką przy stanie zapalonym wlokniaka. Czy to normalne? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Witam , nie widziałem choroby wyjściowo , nie wykonywałem zabiegu , nie widzę stanu obecnego - moje możliwości porady są zatem bliskie "0" !!! Konieczna wizyta u operatora!!! z.żurawski

Tak to jest po laserowych usunięciach. Odczyn skóry na uraz termiczny od światła laserowego jest częsty. Przechodzi samoistnie zwykle. Na przyszłość proszę nie ulegać magii słów: Laser, Komputer, medycyna estetyczna ;-)