Usunięcie wrastającego paznokcia a pulsowanie

Witam Pytanie dotyczące wrastającego paznokcia. Ponieważ byłem na zabiegu w czwartek (24.09) i miałem zakładane szwy na dużym palcu, wycinany zbędny fragment i spiłowany paznokieć. Ból był duży gdy zeszło znieczulenie w dzień zabiegu w dzień po zabiegu i na nastepny dzień też a dziś niedziela 3 dzień po zabiegu ból ustąpił znacznie ale czuje czasami pulsowanie i bóle. W miejscu gdzie było wykonywane cięcie jest zaschnieta krew i chirurg kazał mi psikać rane Octenisept. Czy to wystarczy ?

Witam.
W tym okresie po zabiegu może Pan czuć ból i pulsowanie. Przemywanie Octeniseptem jak najbardziej powinno wystarczyć, ale jeśli krew nie będzie schodzić, proszę wymoczyć nogę w letniej wodzie z szarym mydłem. Myślę, że 3 dni po zabiegu już czas wykąpać ranę. Pozdrawiam i życzę zdrowia.