Usunięcie zatrzymanej ósemki u 31-latki

Witam.3.02.usuwałam górną zatrzymaną ósemkę.Zabieg trwał 10min,ząb wyszedł w całości.Założono 2 szwy.Do dziś odczuwam lekki ból i szczypanie rany (czasami). Nie mam innych niepokojących objawów, ale obawiam się suchego zębodołu.Jestem uczulona na aspirynę, czym w takim wypadku leczy się takie powikłanie?

Usunięcie ósemki jest skomplikowanym zabiegiem.Stan jaki Pani opisuje utrzymuje się nawet do 1,5- 2 miesięcy.Nawet jak rana goi się prawidłowo mogą wspomniane przez Panią dolegliwości utrzymywać się jeszcze jakiś czas.Jeżeli coś niepokoi Panią proszę udać się do lekarza ,który usuwał zęba.