Usunięcie znamienia z okolicy oka

Witam. Chciałam wyciąć znamię przy oku wraz z przeszczepem skóry (średnica znamienia ok.1 cm). Czy wykonuje Pan takie zabiegi? Jak duże jest ryzyko, że przeszczepiony fragment skóry się nie przyjmie? Czy są jakieś inne ryzyka związane z takim zabiegiem? W których miastach wykonuje Pan aktualnie zabiegi? Pozdrawiam

Szanowna Pani, aby wyciąć znamię przy oku niekoniecznie trzeba zaoptrywać ubytek przeszczepem skóry z reguły przeszczep daje obkurczenie i jesli zmiana jest na powiece dolnej może dojść do jej wywinecia i wysychania łzawienia oka oraz fatalnego wyglądu oka. Takie zabiegi powinien wyłącznie wykonywać lekarz dużym doświadczeniem w chirurgii powiek specjalista chirurgii plastycznej specjalizujący się w chirurgii twarzy.
Jeśli znajdzie Pani swoje powody zapraszam na konsultację aby mogła się Pani przekonać jak można Pani pomóc.