Usunięcie znamiona barkowego

Witam, Urodziłam sie z bardzo dużym , na całych plecach znamieniem barwnikowych. Czy istnieje szansa na usunięcie tak dużej zmiany ? Jaka metoda?

Badanie i stała kontrola u specjalistów. Podczas kontroli co 3-6 mies.będą oni mogli stwierdzić czy zaszły jakieś niepokojące zmiany w terenie tak dużej zmiany. Ew. zapraszam na badanie do siebie Fundacja PFESO , Mokotowska 15, rej.223314140,dr zbigniew żurawski , zż