Wygląd naczyniaka starczego

witam czy to normalne ze naczyniak starczy ma ciemne kropki w srodku a pod wpływem ciepła ucisku te ciemne zabarwienie rozlewa sie w tym znamieniu i jest sinoczerwone i potem znów przybiera postac takiego znamienia z ciemnymi plamkami w srodku?podobno to nic dziwnego tak stwierdził lekarz dla mnie to dziwne.prosze o odp.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Nie mogę odpowiedzieć nie widząc zmiany!!! Zapraszam do mnie Mokotowska 15 (przy kościele Zbawiciela) , Fundacja PFESO (Polska Fundacja Europejskiej Onkologii) , tel rej. 223314140. Można mnie zobaczyć na klipach dotycząsych zmian skórnych na www.abczdrowie.pl. zż