Powiększający się, bolesny guzek pod piersią

Witam. Mam 26 lat. Około 6 miesiecy temu zauwazylam pod prawa piersia twardy guzek kolory skóry, wielkosci drazetki. Od kilku dni guz sie powiekszył, jest bolesny, zaczerwieniony i nie tak twardy jak na poczatku. Co to moze byc?

To może być "tysiąc" chorób !!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Proszę ew. o wizytę u mnie Mokotowska 15 (przy kościele Zbawiciela) ,Fundacja PFESO, tel. rej. 223314140 , moze Pani obejrzeć moje klipy na www.abczdrowie.pl. POZDRAWIAM , zbigniew żurawski