Twardy guzek w dolnej części pleców

witam na ramiieniu i w dolnej częsć pleców mam twardy guzek jest on odczuwalny tylko przy dotyku nie ma żadnych zaczerwień ani nic w tym rodzaju tylko gdy mocno go ucisne to trochę szczypie ,czy to może być jakiś nowotwór złośliwy? prosze o szybko odp z góry bardzo dziękuję

Witam , nie rozumiem czy pisze Pan o jednym czy dwóch guzkach , bo podaje Pan dwie lokalizacje a używa Pan liczby pojedynczej , przykro mi ale mimo bogatego doświadczenia nie nauczyłem się jeszcze diagnozować i leczyć przez internet , proponuje wizytę u chirurga w najbliższej przychodni albo u mnie na ul.Mokotowskiej 15 , tel.rej.223314140 ,fundacja PFESO , konsultacje płatne , zbigniew żurawski , specjalista chirurg onkolog , pozdrawiam , zż