Swędząca brodawka na plecach a czerniak

mam brodawkę na plecach. Nie dawała żadnych objawów. Po kąpieli zaczęła mnie bardzo swędzić. Czy to może być czerniak.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić możliwość czerniaka na podstawie samego opisu. Proszę koniecznie udać się do dermatologa lub chirurga onkologa. Po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania zmiany dermatoskopem nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Zapraszam,Mokotowska15,PFESO,tel.rej.223314140 , zbigniew żurawski