Usunięcie żołądka a duży spadek wagi

Moja babcia jest 6 miesięcy po wycieciu całkowitym żołądka bardzo schudła nie bylo latwo ale teraz nie dajemy rady z tym slużem nie je juz nic prawie wciąż musi go wypluwać bo mowi zeby sie udusila.w ostatnich czasie nawet jadła wrocił jej apetyt.czy to znaczy ze pojawiły sie przeżuty ma 80 lat rak g-3 tzn czy mozna jeszcze coś zrobić zeby zachamowac wytwarzanie tego śluzu w tak duzej ilosci.

Babcia powinna pozostać pod opieką poradni bądź chirurgicznej bądź paliatywnej w zależności od wskazań. Po zabiegu nie wraca się do normy sprzed lat. Zmienione warunki przewodu pokarmowego wymagają zmiany nawyków żywieniowych. Stąd potrzeba pozostania pod opieką lekarza.

Proszę koniecznie zwrócić się o pomoc do onkologów/chirurgów prowadzących!!! Ja , na odległość nic nie jestem w stanie poradzić!!! zż