Usunięte dyski a ciąża. Co będzie ze mną i dzieckiem?

Jestem dwa miesiące po operacji usunięcia dysków w odcinku lędźwiowym L3-L4 i L4-L5. Dowiedziałam się, że jestem w trzecim tygodniu ciąży.
Co będzie ze mną i dzieckiem?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Proponuję jak najszybciej skontaktować się z ginekologiem oraz lekarzem, który prowadzi Panią po tej operacji. Być może, ten drugi poleci Pani specjalistę ginekologa, który ma doświadczenie w prowadzeniu ciąż kobiet po urazach/operacjach kręgosłupa.

Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że często zdarza się, że panie po tego typu zabiegach przez część ciąży muszą pozostawać w łóżku, a ciąża rozwiązywana jest przez cesarskie cięcie.

Pozdrawiam