Usunięty jajowód i jajnik z powodu guza zapalnego

Witam!Mam wycięty lewy jajnik i jajowód z powodu guza zapalnego,który jak się okazało miałam jakieś 2 lata temu(miałam silne bóle,gorączkę w badaniach crp koło 200 i guz 5,5 cm na 6,5)a wcześniej nie chorowałam i regularnie chodziła do ginekologa.Od około pół roku mam w drugim jajowodzie płyn jak stwierdził mój ginekolog wielkości 2 cm i coraz częściej mnie pobolewa-czy może to oznaczać że w drugim jajowodzie mogę też mieć guz zapalny tylko mały?A może to zapalenie przydatków?

Magdalena StusiĹska

Być może jest to torbiel jajnika. Jeżeli ból nie ustępuje- proszę skonsultować sie z ginekologiem.