Szanse na ciążę po usunięciu jajowodu u części jajnika

Witam W zeszłym roku 2 razy poroniłam i za każdym razem był to 8 tc. w tym roku w lutym miałam usunięty jajowód z lewej strony i część jajnika ze względu na torbiele. dodam że mam już jedną córkę która ma już 3 lata. staramy się z mężem od prawie pół roku o kolejnie dziecko i nic... przedtem nie miałam najmniejszych problemów z zajściem udawało się za pierwszym razem. czy ja mam jeszcze w ogóle szanse na ciąże ? a może powinnam się wspomóc jakimiś hormonami by pomóc organizmowi ? proszę pomóżcie

witam,
należałoby wykonać badanie USG narządu rodnego, może HSG celem oceny drożności jajowodów - szanse na ciążę przy zdrowym i zachowanym drugim jajniku i jajowodzie są duże.

pozdrawiam