Usuwanie odleżyn w terapii nowotworu

Witam.amaoja 24-letnia siostra jest ciężko chora.W 2011 zdiagnozowano u niej raka zagięcia esiczo-odbytniczego.Usunięto guz,założono jej stomię,przeszła kilka chemii w formie tabletek.Niestety,nic jej nie pomogło-nadal cierpi.Teraz od prawie 3 msc. jest leżąca i zaczęły pojawiać się u niej odleżyny w okolicy pośladków.Jak jej pomóc jak najtańszym kosztem?Opiekuje się nią mama,która jest bezrobotna.Siostra ma oprócz tego cukrzycę typu II,porażenie mózgowe dziecięce.Proszę o szybką odpowiedź.Pozdr

Warto pamietac, że przysługuje opieka pielęgnacyjna, a niezaleznie warto poszukać opieko hospicjhum domowego, Niestety podstawa zapobieganie odlezynom, zmiana , pozycji, czyli w sumie pielęgnacja