Usuwanie pieprzyka z pośladka

Witam serdecznie,12 dni temu miałam pieprzyka usowanego z pośladka.po 8 dniach lekarz ściągnął szwy i rana sie otworzyła.lekarz pojechał na urlop i kazał zaklejać plastrami ale mino to rano sie nie goi.przyklejam plastry z opatrunkiem hydrokoloidowym ale po trzech dniach odkleilam i nadal rana sie nie goi.jakas żółtawa wydzielina była na plastrze a na rance krew.wynikow histopatologicznych jeszcze nie ma i bardzo sie boje ze to moze byc czerniak skoro rana sie nie goi.prosze o poradę.

Opóźnione gojenie rany nie przesądza o niczym. Proszę spokojnie czekać na wynik histopatologiczny, najprawdopodobniej wszystko będzie dobrze.