Jak pielęgnować rany po zdjęciu szwów po usunięciu pieprzyków?

Witam. 2 tygodnie temu mialam usuwane pieprzyki. Wczoraj zdjeto mi szwy. Niestety ze stresu zapomnialam co mowila lekarka. Wiem ze mowila ze dwa plastry moge zdjac praktycznie od razu, trzeci gdzie jest strip po 4-5 dniach. Mowila cos jeszcze o masazu i kremie CICAPLAST - La roche posay. Po jakim czasie mam je masowac i uzywac tej masci? i czy moge juz normalnie sie myc (bez zaklejania np. plastrami wodoodpornymi)? dziekuje

Dzień Dobry Pani,

Myślę, że najlepiej będzie, kiedy Pani zapyta lekarkę (być może udałoby się telefonicznie?) która wykonywała u Pani zabieg usunięcia pieprzyków.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com