Usuwanie torbiela na jajniku

Witam , Panie doktorze 6 tyg temu miałam operacje usunięcia torbiela na jajniku wielkości 6 cm w moim przypadku zastosowano leczenie : wyłuszczenie torbieli jajnika lewego , uwolnienie zrostów oraz resekcja sieci, ostatnią miesiączke miałam 28 maja , od tamtej pory nie dostałam okresu , czy to normalne ?

Piotr Pilarski

Po takiej operacji moglo dojść do rozregulowania cyklu. Proszę jeszcze poczekać jesli w ciągu miesiąca sie nie pojawi wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.