Usuwanie włosów z twarzy

Witam:) Byłam na konsultacjach w Krakowie i tam mi powiedziano ze moje niechciane włoski na twarzy są jasne i laser diodowy nie pomoże:( czy są jeszcze jakieś dobre sposoby?? Jak dla mnie to są aż za widoczne Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Jesli bardzo Pani przeszkadzaja, mozna je usunac mechanicznie (penseta, wosk). Istotnie jesli wlosy sa jasne, malo prawdopodobne, zeby laser je skutecznie usunal.