Usuwanie zrostów w nosie

czy usuwanie zrostów w nosie musi odbywać się w znieczuleniu ogólnym czy może być w znieczuleniu miejscowym lub bez żadnego znieczulenia ? zrosty w miarę świeże kilkanaście dni po zabiegu... czy opłaca się prywatnie kupić i włożyć tamponadę tzw opatrunek rozpuszczalny na zrosty?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.