Znieczulenie miejscowe podczas przecięcia zrostów w nosie

Czy przeciecie zrostow w nosie musi odbywac sie w znieczuleniu miejsowym. Pomientam jak mialam 6 lat temu kazdy dotyk bolal niesamowicie kadzy chrupniecie slyszalam czy tylko do 18 roku zycia jest tylko znieczulenie ogulnie

Znieczulenie ogólne w nowoczesnej medycynie stosujemy w każdym wieku człowieka. Po prosu nie operuj się w ośrodkach, które tego nie potrafią Ci zapewnić.