Duże skrzywienie przegrody utrudniające oddychanie

Dzień dobry:-) Jako kilkulatek upadłem twarzą na kamienne podłoże, ucierpiał mój nos. Mając 21 lat przeszedłem korektę przegrody nosa ( w zniecz. miejsc.) i oddycham łatwiej. Nadal do poprawki- na płaszczyznie bocznej nosa, w pewnym oddaleniu od koniuszka nosa niesymetryczne wybrzyszenie. Jest to czesc miękka, trochę sztywniejsza. Czy ten mankament można operować w zniecz. miejscowym? Czy duże skrzywienie przegrody utrudniające oddychanie wpływa na rozwój ciała - wzrost, masa? Pozdrawiam G:-)

Ktoś Ci pierwszy zabieg plastyki przegrody nosa zepsuł. To się robi dobrze raz i tylko raz. Wróć do niego niech Ci poprawi albo szukaj lepszego operatora gdzieś w ośrodku klinicznym a nie nas wsi.