Usypianie dziecka z piersią w buzi

witam, moje 4,5 miesięczne maleństwo śpi z cyckiem w buzi...śpi bardzo płytko...nie je tylko "ciumka"sobie gdy cycek wypadnie z buzi od razu budzi sie i płacze.... proszę o pomoc bo już nie mam sił jak odzwyczaić maleństwo od spania z nami w łóżku z piersią w buzi... mam wrażenie że mała nie umie sama zasnąć i nie śpi twardym snem tylko bardzo płytko.... proszę o pomoc bo nie wiem jak długo jeszcze dam rade.... w dzień też usypia z piersią w buzi nie ma mowy o odłożeniu do wózka czy łóżeczka....

Milena Lubowicz

Niestety odzwyczajenie na pewno nie będzie łatwe. Myślę, że konieczny będzie smoczek oraz po prostu odkładanie za każdym razem dziecka do łóżeczka i usypianie go właśnie w taki sposób. Może pomóc misiu-przytulanka lub kocyk-pieluszka do przykrycia buźki. Na pewno wymaga to determinacji i uporu, żeby wytrzymać i nie ulec dziecku, tylko za każdym razem odkładać je do łóżeczka, ale niestety nie ma prostej, szybkiej metody na dzieci:)
Pozdrawiam