Uszkodzenia pochwy poprzez petting

Witam. Mam 18 lat,pare dni temu doszło do sytuacji,gdzie facet przez bardzo mocną tzw.palcowke chyba uszkodzil mi coś, gdyz zaczelam lekko krwawic. W trakcie czulam rowniez dosc silny bol. Po 2 dniach krwawienie ustalo. Natomiast zostal lekki bol, jakbym sie tam uderzyla. Najbardziej boje sie,ze mogl mi coś uszkodzic. Czy powinnam sie tym przejmowac?Mam jeszcze od jakiegos czasu taka dziwna czesc skory tam, gdyz jest jakby naciagnieta,czuje jakby pod spodem byla lekka dziura,jakies puste miejsce

Witam,
mogło dojść do uszkodzenia ciągłości błony śluzowej pochwy i stąd krwawienie.
Mogło też dojść do nadkażenia i rozwoju infekcji pochwy.
Moim zdaniem powinna się Pani zgłosić na kontrolę do ginekologa.
pozdrawiam