Bóle podczas wypróżniania i bieugnka po kolonoskopii

witam 2 tygodnie temu mialam kolonoskopie, ktora wyszla bardzo dobrze. przed badaniem bralam eziclan i biegunka utrzymywala sie jeszcze przez 2 doby po badaniu. czulam sie bardzo dobrze i badanie przebieglo bezproblemowo, jednak biegunka podraznila odbyt i zaczal mnie denerwujaco swedziec, po 2-3 dniach zaczelam odczuwac bol podczas wyprozniania i kilka minut po, na papierze zauwazylam niewielkie ilosci jakby krwi, swedzenie ustalo, lykam probiotyk i stosuje masc z kasztanowca ale bol nie mija

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z lekarzem i przeprowadzenie badania celem ustalenia przyczyny bólu i krwawienia.