Uszkodzenie chrząstki III i IV stopnia oraz bolesne trzaski w kolanie

Mam stwierdzone uszkodzenie chrząstki III i IV stopnia. Niestety zaczęły się bolesne i głośne trzaski w kolanie. Chciałabym się dowiedzieć jakie są sposoby leczenia. Niestety wizytę u lekarza mam dopiero na koniec lutego. Z góry dziękuję za informację.

Magdalena StusiĹska

Istnieją metody podawania leków do stawu, jednak przy takim nasileniu zmian mogą być nieskuteczne. Pomóc może operacja wstawienia endoprotezy.