Uszkodzenie chrząstki po zabiegu artroskopii
Witam. Po artroskopii mam stwierdzone uszkodzenie chrząstki III i IV stopnia (usunięto niestabilne fragmenty chrząstki). Po zabiegu zostałam poddana badaniu MR:stwierdzono wiele artefaktów elementów/opiłków/szwów, w bocznej części zachyłka nadrzepkowego zwiększona ilość płynów (do grub. 5 mm). Płyn w kaletce brzuchato-półbłoniastej tworzy zbiornik wielkości 6x16x25 mm. W obrębie ciała tłuszczowego Hoffy miernie nasilone zmiany obrzękowe. Co to może znaczyć? Od 9 lat mam przyparcie boczne rzepki.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wynik powinien ocenić ortopeda i skonfrontować go z badaniem klinicznym oraz dotychczasowym przebiegiem choroby.