Uszkodzenie krążka między dyskami w dolnej części pleców a sprawność seksualna u 42-letniego mężczyzny
od okolo 10 miesiecy moj penis podczas wzwodu nie jest tak twardy jak poprzednio co jest powodem ze moja zona w pewnych pozycjach nie moze osiagnac orgazmu a wrecz dochodzi do jego calkowitego opadania.ilosc nasienia podczas wytrysku jest tez duzo mniejsza niz poprzednio.dodam ze od pewnego czasu mam bole kregoslupa promieniujace az do podbrzusza i jader .po zdjeciu rtg uszkodzenie krazka miedzy dyskami w dolnej czesci plecow.czy to moze miec wplyw na moja sprawnosc seksualna i co mam z tym zro

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dzień dobry.
Sugerowałbym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który mógłby dać Panu skierowanie zarówno do neurologa, celem skontrolowania Pańskiego kręgosłupa oraz urologa, bądź lekarza-seksuologa, którzy mogliby określić adekwatne sposoby pomocy, w związku z problemem, na który się Pan uskarża.
Pozdrawiam.
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa. Należy przynieść na wizytę dotyczczasową dokumetację, wyniki badań...
Proponuję poszukać gabinetu w miejscu zamieszkania lub w pobliżu.
Świadczenia z medycyny seksualnej nie są w ramach NFZ.
Pozdrawiam. JW