Uszkodzenie nerwu po zastrzyku - co można z tym zrobić?

Dzień dobry, pytanie do neurologa. W ubiegłym roku w lipcu dostałam feralny zastrzyk w pośladek. Wkrótce po wykonaniu tego zastrzyku miałam odrętwiałą nogę do połowy uda i ból, ale myślałam ,że to z czasem minie. Teraz choć minęło pięć miesięcy, nadal odczuwam nieprzyjemny ból, po zewnętrznej stronie uda do pośladka. Podobno zastrzyk był wykonany zbyt blisko nerwu kulszowego. Brałam olfen, revitanerw i pragiolę, ale nie przeszło. Proszę o radę czy ten nerw, ma jeszcze szansę na regenerację i co dalej z tym robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u neurologa po ocenie neurologicznej będzie można coś więcej powiedzieć