Co może być przyczyną bólu i jak powinno wyglądać leczenie w tej sytuacji?

Od listopada zmagam się z przewlekłym bólem prawego pośladka, okolic odbytu z prawej strony i lędźwi. W ubiegłym roku (marzec) chorowałam na Covid 19 , a w październiku uderzyłam się w pośladki. Ból promieniuje na tylną część uda i jest ciągły niezależnie, czy siedzę, stoję czy leżę. Mam wrażenie, że prawy pośladek jest mniejszy od lewego. Nasilenie bólu powoduje sztywność karku i bóle stawów. Miałam badania wykluczające przyczyny gastrologiczne i ginekologiczne. Wykonano prześwietlenie miednicy, rezonans i tomografię kości guzicznej. Przyjęłam 10 zastrzyków Dexak i 10 zastrzyków Miligamma. Następnie wykonano blokadę zwoju Waltera z zastosowaniem Diprohos i Lignokainy. Po trzech tygodniach powtórzono blokadę z połową leku Diprohos; - bez pozytywnego rezultatu. W tym czasie wykonano dziesięć masaży pośladka i kręgosłupa. Od miesiąca przyjmuję pregabalinę, dulselvię i trittco. Ból nadal nie ustąpił. Proszę o poradę, co może być przyczyną bólu i ukierunkowanie dalszego leczenia. Proszę o podanie sposobu przesłania załączników. Wanda

Należy wykonać przynajmniej rtg kręgosłupa lędźwiowego i miednicy. Dodatkowo MR kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. Objawy sugerują ucisk korzeni nerwowych. Może być też uszkodzony staw krzyżowo-biodrowy przebiega koło niego nerw kulszowy. Jeśli to się potwierdzi to dalej powinien poprowadzić ortopeda lub neurochirurg. Jeżeli nie to należy sprawdzić mięśnie dna miednicy.