Uszkodzenie rogu tylnego łękotki w rezonansie magnetycznym
mam pytanie na temat badania MR prosze o odpowiedz Uszkodzenie rogu tylnego łekotki przysrodkowej3stopnia-horyzontalne pasmo wysokiego sygnau obejmójacerj zarówno powieszcznie torebkowa jak i powieszchnie piszczelowa łekotki cechy entezopatii przyczepu sciegna mieśnia półbłoniastego do kosci piszczelowej z podwyszeniem jego sygnau To jest wynik MR dziekóje za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.